Czy to są ISOFIXY?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • FotoDamian
    Classic
    • 2009
    • 22

    Czy to są ISOFIXY?

    Dla tego tematu się zarejestrowałem :P Dzieje się coś przy Szkodniku? :roll:
  • michal788
    Ambiente
    • 2008
    • 225

    #2
    Czy to są ISOFIXY?

    Może to głupie ale nie miałem dotąd z tym do czynienia. Czy te dwa dynksy które oznaczyłem czerwonymi kółkami to ISOFIXY? To jest z OCTAVI kombi 2000 rok.
    Dziękuję i pozdrawiam
    Michał
    Załączone pliki
    skoda octavia elegance 1.9 TDI/110km, 146tk
    _______________________________________
    http://oferia.pl/usluga/item102597-k...-poligraficzna

    Komentarz

    • zurcio
      RS
      • 2008
      • 2046

      #3
      michal788, tu masz isofix
      Załączone pliki
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz

      • michal788
        Ambiente
        • 2008
        • 225

        #4
        A co to wtedy jest?
        skoda octavia elegance 1.9 TDI/110km, 146tk
        _______________________________________
        http://oferia.pl/usluga/item102597-k...-poligraficzna

        Komentarz

        • zurcio
          RS
          • 2008
          • 2046

          #5
          To jest na tylnym siedzeniu :?: To jest ISOFIX
          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

          Komentarz

          • tomekjmopl
            L&K
            S_OCP Member
            • 2006
            • 1187
            • Opel
            • CAXA 1.4 TSI 122 KM

            #6
            michal788, tak - to jest ISOFIX

            Komentarz

            • shado
              RS
              S_OCP Member
              • 2007
              • 5315
              • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

              #7
              zurcio, a ja mam ISOFIX na przednim :diabelski_usmiech

              [ Dodano: Pon 16 Lut, 09 15:24 ]
              michal788, tak to jest ISOFIX
              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

              Komentarz

              • michal788
                Ambiente
                • 2008
                • 225

                #8
                Dokładnie z tyłu i z prawej i z lewej strony to samo.
                skoda octavia elegance 1.9 TDI/110km, 146tk
                _______________________________________
                http://oferia.pl/usluga/item102597-k...-poligraficzna

                Komentarz

                • shado
                  RS
                  S_OCP Member
                  • 2007
                  • 5315
                  • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                  #9
                  michal788, to jest to czego szukasz czyli ISOFIX.
                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                  Komentarz

                  • zurcio
                    RS
                    • 2008
                    • 2046

                    #10
                    michal788, zasugerowałem się uchwytem ... wszystko się zgadza ... ISOFIX

                    shado, dokładany, bo w stanadardzie chyba nie było :idea:
                    Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                    Komentarz

                    • shado
                      RS
                      S_OCP Member
                      • 2007
                      • 5315
                      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                      #11
                      Dokładany. Żona czasami jeździ sama z dzieckiem i zamówiłem do auta. Cena w sumie niewielka, bo 200PLN, ale z drugiej strony za 2 kawałki drutu to też nie mało
                      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                      Komentarz

                      • zurcio
                        RS
                        • 2008
                        • 2046

                        #12
                        michal788, "POMÓGŁ" bardziej się należy dla tomekjmopl i shado.
                        Ja troszkę zamotałem ... a chłopaki wyprostowali :kciukgora
                        Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                        Komentarz

                        • michal788
                          Ambiente
                          • 2008
                          • 225

                          #13
                          Należy się wszystkim którzy mi pomogli.
                          Jeszcze raz wielkie dzięki.
                          skoda octavia elegance 1.9 TDI/110km, 146tk
                          _______________________________________
                          http://oferia.pl/usluga/item102597-k...-poligraficzna

                          Komentarz

                          • tomekjmopl
                            L&K
                            S_OCP Member
                            • 2006
                            • 1187
                            • Opel
                            • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                            #14
                            Zamieszczone przez michal788
                            Należy się wszystkim którzy mi pomogli.
                            Jeszcze raz wielkie dzięki.
                            michal788, no problemos :wink:

                            Swoją drogą ISOFIX to jest super sprawa - pomijam kwestie bezpieczeństwa, bo są oczywiste, ale nawet kwestia stabilności montażu w ISOFIXIE w stosunku do montażu przy pomocy pasa jest nie do pogardzenia - próbowałem zamontować mojego Romera Safefixa dla draki przy pomocy pasa i fotelik latał w lewo i prawo, w górę i w dół jak dzika świnia :diabelski_usmiech - po zamontowaniu w ISOFIXIE możliwe były jedynie delikatne ruchy w lewo i w prawo - na tyle, na ile pozwalał na to wymiar zaczepu ISOFIXA - po za tym fotelik nie do ruszenia - jakby był przytwierdzony na stałe do karoserii auta, a przecież można go zdemontować i zamontować dosłownie w 3 sekundy ...

                            Komentarz

                            • shado
                              RS
                              S_OCP Member
                              • 2007
                              • 5315
                              • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                              #15
                              Zamieszczone przez tomekjmopl

                              kwestie bezpieczeństwa, bo są oczywiste,
                              można go zdemontować i zamontować dosłownie w 3 sekundy ...
                              I te 2 rzeczy są bezcenne
                              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                              Komentarz

                              • magart
                                Ambiente
                                • 2008
                                • 146

                                #16
                                Tak, a ile kosztuje fotelik z isofix? Jeszcze więcej... :x
                                a jednak GOLF...

                                www.magaczewski.pl

                                Komentarz

                                • tomekjmopl
                                  L&K
                                  S_OCP Member
                                  • 2006
                                  • 1187
                                  • Opel
                                  • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                                  #17
                                  Zamieszczone przez magart
                                  Tak, a ile kosztuje fotelik z isofix? Jeszcze więcej... :x
                                  No tak kolego - wywalić kilkadziesiąt kawałów na brykę to nie ma problemu, a dołożyć kilkaset złotych dla bezpieczeństwa własnego dziecka to już widać problem wielki ... :? :P :|

                                  Komentarz

                                  • zurcio
                                    RS
                                    • 2008
                                    • 2046

                                    #18
                                    Zamieszczone przez tomekjmopl
                                    Zamieszczone przez magart
                                    Tak, a ile kosztuje fotelik z isofix? Jeszcze więcej... :x
                                    No tak kolego - wywalić kilkadziesiąt kawałów na brykę to nie ma problemu, a dołożyć kilkaset złotych dla bezpieczeństwa własnego dziecka to już widać problem wielki ... :? :P :|
                                    Jestem ZA :!: Temat wydaje mi się wogóle nie podlega dyskusji :diabelski_usmiech
                                    Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                                    Komentarz

                                    • Baster
                                      Drive
                                      • 2010
                                      • 92

                                      #19
                                      Koledzy poszukuje pilnie mocowań ISOFIX do tyłu do octavi combi z 2003 r.
                                      Czy posiada ktoś na sprzedaz albo wie jaki to ma numer katalogowy ??
                                      Z góry dzieki jak ktoś odpowie.
                                      Obecnie auto ;
                                      Touareg 7P
                                      http://forum.golf6.pl/vw-inne-profil...ter-t2063.html
                                      Golf VI Rline
                                      http://forum.golf6.pl/vw-mk6-profil/...ter-t1060.html
                                      No i nadal Octavia
                                      Baster

                                      Komentarz

                                      • qbec
                                        Rider
                                        • 2010
                                        • 398

                                        #20
                                        Zamieszczone przez Baster
                                        Czy posiada ktoś na sprzedaz albo wie jaki to ma numer katalogowy ??
                                        ETKA pewnie wie...

                                        tak looknąłem na temat jak mi iso w oko wpadło, i w ramach małego OT muszę się wam czymś pochwalić:
                                        mam chyba jedynego w polsce Fiata Cinquecento z 2 mocowaniami iso-fix
                                        Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

                                        mój szkodnik

                                        Komentarz

                                        • ruwado
                                          RS
                                          • 2009
                                          • 15035
                                          • Octavia IV (NX3)

                                          #21
                                          Zamieszczone przez Baster
                                          Koledzy poszukuje pilnie mocowań ISOFIX do tyłu do octavi combi z 2003 r.
                                          Czy posiada ktoś na sprzedaz albo wie jaki to ma numer katalogowy ??
                                          a to można kupić? Czy to jet fabrycznie zorganizowane :shock:
                                          pozdrawiam - Darek
                                          ​​

                                          Komentarz

                                          • qbec
                                            Rider
                                            • 2010
                                            • 398

                                            #22
                                            ruwado, ja jak montowałem w Cieniasie... (tak, miałem 2 isofixy w cieniasie żony) to kupiłem na alledrogo uchwyty od corolli 2004r po 44zł sztuka, to tego trochę przeróbek i działało jak ta lala.

                                            odpowiadając na pytanie - tak, do niektórych samochodów można toto dokupić

                                            tu np do mondeo II:


                                            [ Dodano: Sob 22 Mar, 14 09:17 ]
                                            ruwado



                                            do wspawania :/

                                            takiego bym Ci nie polecał, bo przy kolizji (odpukać) przeciążenia są takie że jakoś tego nie widzę...

                                            ewentualnie dobranie któregoś z wymienionych:


                                            ja w Cieniasie miałem 2 takie:


                                            podnieś kanapę i sprawdź czy masz przygotowane otwory montażowe, jaki jest ich rozstaw, szukaj

                                            pozdro
                                            Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

                                            mój szkodnik

                                            Komentarz

                                            Pracuję...